relaxRelaxace je tradiční, tisíckrát odzkoušená metoda, která pomáhá proti psychické nepohodě – depresi, napětí, úzkosti, silném stresu, psychosomatických potížím a při dalších problémech.

Relaxace je jednoduchá – jsou cvičení, která můžete provádět vsedě u stolu, ale třeba i při cestě autobusem do práce, vleže před spaním nebo vstoje, zatímco čekáte například frontu u pokladny.

Účinky relaxace mnohdy pocítíte hned – okamžitou úlevu, odstup od problémů. Pokud cvičíte pravidelně, za pár týdnů se začnou objevovat ještě zajímavější výsledky.

Během relaxace se zklidňuje činnost těla a toto zklidnění se přenáší do duševní oblasti. Klesá hladina stresových hormonů a neurotransmiterů a naopak se zvyšují hladiny látek, které zlepšují vaši pohodu.

A jak na to, když jste ještě nikdy nerelaxovali? Relaxaci se můžete naučit u psychologů, nastudovat v knížkách nebo si stáhnout instruktážní nahrávky a zaposlouchat se do nich.

relaxační nahrávkyA právě relaxační nahrávky, jejichž použití je naprosto snadné a pohodlné, si můžete nyní opatřit. Na www.relaxace.psychoweb.cz najdete kupu nahrávek ke stažení. Většinou je to mluvené slovo (odborně sestavený text) s vhodnou hudbou na pozadí.

Abyste si vyzkoušeli, jak snadné a příjemné to je, stáhněte si jednu nahrávku zdarma:

získat relaxační mp3 zdarma